Siemka!
Jak pisałam wcześniej,miałam wybrać się w podróż,ale niestety moja kochana *Serdusia zachorowała,a miałam płynąć statkiem z nią ;(
Wstałam rano o godzinie 10:00 gdy się dowiedziałam że Serdusia zachorowała , ponieważ obudziła mnie ciągłym kichaniem i kaszleniem.Popędziłam z nią do szpitala,okazało się że załapała ciężką chorobę,która u Woobysiów jest zagrożeniem życia - Walionirrezę ! Ledwo nie umarłam ze smutku,choć i tak Serdusia miała dużo chorób za sobą,ale że do takiej choroby dojdzie to nie wiedziałam ;(
Resztę napiszę później ponieważ muszę ją odwiedzić !
PaPa ♥
~~~~~~~~~~
*- mój wobbyś
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Hi Ozalia!!
OdpowiedzUsuńCongratulation for your very nice Blog!!
I am pimbolinda of Panfu.es
I am 9 years old.
Follow (obserwuj) my Blog please and I follow your Blog too.
http://pimbolinda.blogspot.com
Thank you
Pimbolinda