niedziela, 28 marca 2010

Choroba Serdusi

Siemka!
Jak pisałam wcześniej,miałam wybrać się w podróż,ale niestety moja kochana *Serdusia zachorowała,a miałam płynąć statkiem z nią ;(
Wstałam rano o godzinie 10:00 gdy się dowiedziałam że Serdusia zachorowała

sobota, 27 marca 2010

Witajcie drogie Pandy!

Witajcie Drogie Pandy!
Nazywam się Ozalia , na panfu jestem już długi
czas , prawie dwa lata :)

Na początek dam najstarszą z moich fotek :


Była ona zrobiona 22 lipca 2008 r. :)
Złotego pakietu niestety nie mam,ale za to mam ubranka :

•z zagadek
•od różnych pand
•wykupione w sklepie w mieście


Tymi oto zdaniami kończę tą notkę,ponieważ muszę się pakować w podróż statkiem :)


PaPa☺☻