Nazywam się Ozalia , na panfu jestem już długi czas , prawie dwa lata :)
Na początek dam najstarszą z moich fotek :

Była ona zrobiona 22 lipca 2008 r. :)
Złotego pakietu niestety nie mam,ale za to mam ubranka :
•z zagadek
•od różnych pand
•wykupione w sklepie w mieście
Tymi oto zdaniami kończę tą notkę,ponieważ muszę się pakować w podróż statkiem :)
PaPa☺☻
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz