niedziela, 28 marca 2010

Choroba Serdusi

Siemka!
Jak pisałam wcześniej,miałam wybrać się w podróż,ale niestety moja kochana *Serdusia zachorowała,a miałam płynąć statkiem z nią ;(
Wstałam rano o godzinie 10:00 gdy się dowiedziałam że Serdusia zachorowała , ponieważ obudziła mnie ciągłym kichaniem i kaszleniem.Popędziłam z nią do szpitala,okazało się że załapała ciężką chorobę,która u Woobysiów jest zagrożeniem życia - Walionirrezę ! Ledwo nie umarłam ze smutku,choć i tak Serdusia miała dużo chorób za sobą,ale że do takiej choroby dojdzie to nie wiedziałam ;(
Resztę napiszę później ponieważ muszę ją odwiedzić !

PaPa ♥
~~~~~~~~~~
*- mój wobbyś

1 komentarz:

  1. Hi Ozalia!!

    Congratulation for your very nice Blog!!
    I am pimbolinda of Panfu.es
    I am 9 years old.
    Follow (obserwuj) my Blog please and I follow your Blog too.
    http://pimbolinda.blogspot.com
    Thank you
    Pimbolinda

    OdpowiedzUsuń